Keď si musíte dopomôcť liekmi k erekcii

problém s erekciou

Lieky na srdce, lieky na stres, lieky na liečbu hormonálnych ochorení, skrátka lieky na všetko. Vedeli ste však, že existujú aj lieky na liečbu problémov s erekciou? Presne tak, mnoho mužov v rôznej vekovej kategórii má problémy v sexuálnom živote so svojou partnerkou v podobe nedosiahnutia erekcie.

Niekedy môže mať erektilná dysfunkcia psychický dôvod a inokedy to je zapríčinené nízkou hodnotou dôležitých látok v tele. Teda existuje viacero príčin spôsobujúcich problémy s erekciou. Hlavná látka, ktorá pomáha pri funkcii mužského pohlavného údu pri sexe, je sildenafil. Pokiaľ v tele muža nastane nedostatok tejto látky, musíte ho doplniť. Ale predtým vyskúšajte všetky možnosti pomoci.

Ako inakšie si pomôcť

Na rôznych diskusných fórach sa môžete dočítať, ako sa dá pomôcť pri nedosiahnutí erekcie. Samozrejme, prvou radou je predstavivosť. Mnoho mužov radí svojimi príspevkami, aby si muži pri pohlavnom styku predstavovali najkrajšiu ženu na zemi alebo čokoľvek, čo daného muža maximálne vzrušuje.

Ďalšou častou radou, na ktorú môžete na diskusných fórach naraziť, je vyskúšanie špeciálnych lubrikačných gélov, alebo sexuálnych hračiek. Ak však ani predstavivosť alebo podporné produkty nepomáhajú, skúste si spolu so svojou partnerkou napríklad pozrieť sexuálne videá.

Všetky tieto riešenia skôr pomáhajú pri psychických problémoch, ktoré vyvolávajú poruchy erekcie. Pri problémoch v mužskom tele, ako je napríklad nízka hladina hormónov alebo látok, ktoré pomáhajú na vyvolanie erekcie, musíte vyhľadať pomoc lekára.

Tabletka pomoci

Stalo sa aj vám, že vám lekár predpísal lieky ako riešenie problému? Mali ste v ruke lekársky predpis s liekom, ktorý všetci poznajú ako modrú pilulku? Tak ste mohli ako mnoho iných mužov tiež zažiť ten šok, keď vás pani v lekárni upozornila na cenu jedného balenia. Nikto by zaručene nechcel minúť neskutočne veľa eur z rodinného rozpočtu len na lieky na erekciu.

Ešteže na existujú internetové obchody, tzv. e-shopy, ktoré ponúkajú alternatívy tejto modrej tabletky. Presne také môžete nájsť na rôznych webových stránkach a v kategórii Generikum Viagra sú všetky druhy liekov s rovnakým obsahom sildenafilu ako najznámejšia modrá tabletka. Presne v tom spočíva označenie generikum.

Takéto generiká Viagry si môžete vybrať vo forme tabliet, žuvacích tabliet, šumivých tabliet do vody alebo aj želé gélu. Najznámejšou formou sú tablety, a preto sa najpredávanejším generikom Viagry stala Kamagra Gold 100mg. Táto forma vyhovuje najmä mužom, ktorí majú radi rýchlu dostupnosť lieku a jeho začiatok účinku do približne pol hodiny.

Pokiaľ nepatríte do kategórie tých mužov, ktorým vyhovujú tablety, môžete si zakúpiť Sextreme Chewable 100mg, ktoré sú v podobe akoby žuvačiek. Tieto žuvacie tablety účinkujú rýchlejšie ako tablety a poskytujú aj jemný mentolový dych. Účinnosť lieku je približne 4 hodiny.

Ďalšou možnosťou liekov na podporu erekcie sú šumivé tablety Kamagra šumivá 100mg. Trochu nepohodlné riešenie použitia lieku si vyžaduje približne 3 deci vody, no účinok lieku nastáva už po piatich minútach po užití. Taktiež účinok lieku je dlhší, keďže tableta účinkuje vstrebaním sa a vy si môžete užívať erekciu počas piatich hodín.

Najpríjemnejšou formou liekov na podporu erekcie je želé, ktoré je dávkované v malých 5-gramových vrecúškach. Každý jeden želé gél Kamagra Oral Jelly 100mg predstavuje inú príchuť, a tak sa môžete tešiť na ananásové, pomarančové, jahodové, banánové a hroznové príchute. Podľa výrobcov je jedno balenie siedmich vreciek ako týždenná výpomoc do postele. Účinok želé gélu nastupuje takmer hneď až maximálne do 10 minút, samozrejme, ako všetky generiká len počas sexuálnej stimulácie. Čas účinku je 5 hodín, čo vám ponúka dostatočný čas na uspokojenie nielen svojich túžob, ale aj túžob vašej partnerky. Výhodou želé gélu je neviditeľnosť, pretože nikto na vrecúšku nevidí, na čo želé slúži.

Ak by vám náhodou jedno balenie Kamagra Oral Jelly nestačilo a erekcia by nebola postačujúca, môžete siahnuť po silnejšej verzii želé gélu Super P-Force Oral Jelly 160mg, ktorý obsahuje vyššie množstvo hlavnej látky sildenafilu. Mnoho mužov si chváli práve želé formu lieku a v porovnaní s originálnymi modrými tabletkami je jeho cena zanedbateľná. Rozhodne neuškodí vašej peňaženke tak ako originál.

Je len na vás a vašej pohodlnosti, ktorý variant si zvolíte, no s generikami zaiste neoľutujete žiadnu kúpu. Všetky vaše objednané produkty vám prídu do pár dní domov na vami zvolenú adresu poštou alebo kuriérom a vy sa môžete tešiť na ďalší večer.

Neostáva to len u mužov

Tak ako si niekedy musia vypomôcť v posteli muži, musia si občas pomôcť aj ženy. Nízka hladina hormónov alebo látok v tele spôsobuje nedostatočné prekrvenie a vaša partnerka nemôže zažiť orgazmus pri sexe. Môžete ju prekvapiť kúpou generík Lovegra 100mg, ktoré obsahujú rovnakú látku sildenafil. Po jej užití si vaša žena môže užívať chvíle s vami v posteli ako nikdy predtým. Dosiahnuť orgazmus alebo erekciu bude odteraz pre vás hračka a vaše stretávanie s poštárom, či kuriérom bude čoraz očakávanejšie.