Komplexná terapia Vám pomôže vyriešiť aj dlhodobé zdravotné problémy

bio terapia

V dnešnej uponáhľanej a veľmi stresujúcej dobe čoraz viac ľudí vyhľadáva terapeutickú pomoc. Aj keď lekári robia všetko, čo je v ich silách, veľmi často je k úplnému uzdraveniu treba odkryť príčinu zdravotných problémov. A práve tu pomôže prirodzená liečba.

Nedarí sa Vám prestať fajčiť? Trpíte nespavosťou? Bolí vás často hlava? Trpí Vaše dieťa na alergie alebo má intoleranciu na niektoré potraviny? Neviete si už rady s tým, ako tieto problémy riešiť? Možno práve Vám pomôže komplexná terapia, ktorá nerieši len dôsledok, ale snaží sa odkryť pravé príčiny problému, ktoré sú skryté vo Vašom podvedomí.

Ako funguje terapia?

Terapia pomôže odkryť príčiny Vašich zdravotných problémov. Následne sú v tele naštartované biologické, psychické a spirituálne procesy, vďaka ktorým je Vaše telo postupne uzdravované.

Terapia na diaľku

Terapia nemusí prebiehať iba osobne. Problém vzdialenosti je už prekonaný a terapia po telefóne dosahuje rovnako dobré výsledky ako osobné stretnutie.

terapia
zdroj: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť

Komu je terapia určená?

Terapia je určená prakticky každému. Je vhodná pre jednotlivcov, páry, celé rodiny, pre Vášho partnera, pre tehotné ženy, pre doteraz nenarodený plod, Vaše deti, Vášho domáceho maznáčika alebo viac domácich maznáčikov.

Pro koho terapia nie je vhodná?

Terapia v žiadnom prípade neslúži na riešenie nebezpečných zdravotných situácií, ktoré vyžadujú okamžitý lekársky zásah. Tento spôsob riešenia zdravotných problémov tiež vyžaduje vysokú koncentráciu, a preto nie je terapia vhodná pre osoby pod vplyvom drog alebo alkoholu.

Terapeut a odborný poradca Radovan Babic sa komplexnej terapii venuje už niekoľko rokov a podarilo sa mu už pomôcť k úplnému uzdraveniu mnohým klientom. Viac informácií o terapii nájdete na webových stránkach www.bioliecba.eu.