Kotvičník zemný – prírodný liek na potenciu

Peyronieho choroba

Nebudeme si klamať…sex je jednou z dôležitých záležitostí pre udržanie si harmonického a ideálneho vzťahu. Bol v ním aj v minulosti len sa o ňom toľko nehovorilo. Spomeňte si na Kamasútru – knihu, zaoberajúcu sa ľudskou sexualitou napísal indický filozof v približne 5 storočí nášho letopočtu.

Ale dosť o minulosti, vráťme sa do súčasnosti. Problémy s erekciou a nízkym libidom trápia mnohých mužov. Nie každý hľadá pomoc u odborníka. Siahnuť po tabletkách, podporných prostriedkoch, alebo prírodných zdrojoch je na zvážení každého osobitne. Jedno je isté, prírodné prostriedky vášmu telu neublížia, ak ich užívate s mierou a zbytočne to s nimi nepreháňate pomôžu vám vyriešiť mnoho problémov – sexuálnu oblasť nevynímajúc.

Kotvičník zemný – zelená viagra

Kotvičník zemný je jedným z najsilnejších prírodných afrodiziak. Už v dávnej minulosti používali túto rastlinu na liečbu erektilnej disfunkcie, neplodnosti a impotencii. Súčasné vedecké štúdie jej účinky na tento problém len potvrdzujú.

Prípravok Zerex je založený čisto na prírodnej báze obsahujúci veľké množstvo kotvičníka.

Rýchly účinok

Žiadané účinky sa dostavia pri pravidelnom užívaní už do mesiaca – čaj, tinktúry, tabletky z kotvičníka zemného… vyberte si to čo je pre vás najvhodnejšie.

Pokiaľ si pripravujete čaj z kotvičníka stačí denne zaliať 1 lyžičku vňate 0,5 l vody.

Prvé znateľné účinky by ste mali pozorovať už po jednom týždni užívania. Ak nie, zvýšte dávky, ale neprekračujte odporúčané dávkovanie (v prípade že používate tabletky na podporu potencie).

Muži aj ženy

Extrakt z kotvičníka zemného dodá energiu a vitalitu. Upravuje hormonálnu rovnováhu v organizme – mužom zvyšuje hladinu testosterónu a ženám stimuluje tvorbu estrogénu.

Vyriešte problém s potenciou

Ak máte problém s erekciou alebo máte menšiu a menšiu chuť na sex siahnite po tejto rastlinke. Oproti liekom na potenciu má viacero výhod. Ide o prírodný produkt, ktorý nemá nežiaduce účinky, nezaťažuje váš organizmus a tým pádom naň nepotrebujete žiadny lekársky predpis. Zvyšuje hladinu testosterónu – mužského hormónu, ktorého nedostatok spôsobuje problémy s erekciou a zníženou chuťou na sex.

Pravidelným užívaním kotvičníka zemného znížite riziko predčasnej ejakulácie a skvalitníte a zlepšíte erekciu. Práve preto môžete túto rastlinu nájsť aj v prírodných prostriedkoch na podporu erekcie. Okrem toho priaznivo pôsobí na tráviaci trakt, pomôže vám pri zápaloch močových ciest, podporuje rast svalovej hmoty a detoxikuje organizmus.

Jeho ďalšie účinky ocenia aj ženy. Kotvičník zemný zmierňuje príznaky menopauzy, vyrovnáva hladinu estrogénu, redukuje ukladanie tuku v tele a zároveň spomaľuje prejavy starnutia.

Účinné látky kotvičníka zemného

Najviac účinných látok sa nachádza v listoch a vňati tejto rastliny. Nájdete v nich minerály, vlákninu, bioflavonoidy, fytosteroli a rastlinné steroidy – práve preto je vyhľadávaný športovcami, ktorí ho užívajú ako prírodné anabolikum.

V plody kotvičníka sú bohaté na rastlinné oleje a kyselinu linoleovú a linolovú. V koreňoch nájdete saponin a diosgenin.

Dlhodobé užívanie tejto rastliny nie je vhodné. Nemali by ste ho užívať dlhšie ako 2-3 mesiace. Ak plánujete užívať ho dlhodobo doprajte si prestávku (striedajte týždeň užívania kotvičníka s týždňom bez neho).

Vyhnúť tejto rastline by sa mali tehotné a dojčiace ženy, ľudia, ktorí majú problémy s vredmi žalúdka, pečeňou a obličkami.