Sex na jednu noc? Toto sú jeho pravidlá!

problém s erekciou

Aj onenightstand” má svoje pravidlá. A ak po ňom túžite, vo vlastnom záujme by ste si ich mali osvojiť.

Sexuálna energia je niekedy taká silná, že jednoducho musí ísť von. A je jedno, či ste roky zadaní, alebo single. Prv než vás príležitosť a šteklivé letné noci zastihnú nepripravených, čítajte.

Neutrálna pôda

To je správna odpoveď na otázku, kde by sa mal príležitostný sexuálny zážitok odohrávať. Steny malých nenápadných penziónov mlčia, ale keby vedeli rozprávať, červenali by ste sa. Nemusíte riešiť narušenie súkromia, triasť sa, že vás niekto prekvapí, vysvetľovať rozhádzané šaty či neumytý riad. Z neutrálnej pôdy sa ráno môžete vypariť, hneď ako budete chcieť. A nemusíte aspoň myslieť na trápnu raňajkovú chvíľku. Prípadne využite ponuku sex privátov.

Jasné požiadavky

Nie každému mužovi je jedno, kam to na jednu noc “zaparkuje”. Muži, ktorí majú na toto dobrodružstvo isté nároky, si voľbu ženy noci nekomplikujú, no ich požiadavky do bodky splnia amatérky, ktoré presne vedia, čo robiť. Žena má komplexnejšie požiadavky, veľmi často sa stáva, že neodchádza z domu s jasným cieľom – zažiť sexuálne dobrodružstvo. Podľahne mu, až keď je jej nevšedné dobrodružstvo ponúknuté zaujímavým mužom, ktorý ju očaril.

Žiadna záruka dobrého sexu

Aj čo sa týka podaného výkonu, zostaňte nohami na zemi. Vďaka adrenalínu to môže byť zážitok vskutku zaujímavý, no na zadok z neho nemusíte padnúť. Je to ako prvý sex s novým partnerom, nie vždy sa musí vydariť, ba naopak, môže dopadnúť podpriemerne.

Niekedy to jednoducho trvá, kým si dvojica na seba zvykne a dá si navzájom to, po čom túži. Nie je výnimkou, že z “jednoaktovky” odchádza spokojný len jeden alebo dokonca žiaden účastník.

Jedenkrát a žiadna budúcnosť

Máte v hlave jasno? Ak nehľadáte partnera na celý život, nemáte nárok na výčitky, že sa to stalo len raz. Možno sa to nezdá, ale je to veľmi častá chyba tých, ktorým vášeň zamotá hlavu a prepadnú nadmerným očakávaniam. Naoko sa tvária, že nehľadajú nič iné len sex, a pritom si myslia, že ich jedna noc dokáže vystreliť raketovou rýchlosťou do harmonického partnerského vzťahu. Veľká chyba. Okamžite hoďte spiatočku! T

o isté platí aj vtedy, pokiaľ sa utápate v neperspektívnych vzťahoch, cítite sa osamelo alebo sa liečite po nepríjemnom a bolestivom rozchode. Príležitostný sex rozhodne nie je náplasť pre vás. Na pár minút vás možno uspokojí, pohladkáte si sebavedomie, ale neskôr by mohol byť tento zážitok len ďalšou kvapkou v mori frustrácie.

Nestraťte úroveň

Nech už toto dobrodružstvo dopadne akokoľvek, myslite na jeho dôstojné ukončenie. Ste predsa obaja dospelí, šli ste do toho (určite) dobrovoľne a vedeli ste, že raz príde ráno. Rozlúčte sa bez emócií, ak sa dá, tak priateľsky, nie špiónskym krokom a „na tajnáša“. Nesľubujte nič, čo nechcete.

Žiadne prázdne frázy o tom, ako si zavoláte, ako by ste sa mohli zísť na káve, ak na to naozaj obaja nemáte chuť. Vzápätí v pohodlí domova prehodnoťte, či vám tento zážitok stál za to a či je fajn oddať sa mu znova, alebo už budete loviť len s víziou zmenu statusu single.