Wellness pobyty naozaj pre každého

Wellness pobyty naozaj pre každého

Investícia do zdravia sa vždy oplatí. Mať dobré zdravie je totižto dôležitejšie ako mať akokoľvek veľkú sumu na účte. A čím ste vo vyššom veku, tým je potreba robiť niečo extra pre svoje zdravie dôležitejšia.

Aj v základných pobytových balíčkoch je toho zahrnutého veľa

Touto extra starostlivosťou môže byť aj absolvovanie niektorého z ponuky relaxačných wellness pobytov v Piešťanoch. Tie sú vhodné pre všetky vekové kategórie, stačí si len zvoliť najvhodnejší pobytový balíček z bohatej ponuky.

Ktorýkoľvek balíček si vyberiete, samozrejmosťou je ubytovanie v pekných izbách a chutná strava v podobe polpenzie, pri ktorej sú raňajky aj večere podávané formou bufetových stolov, čo vám zaručí, že si vždy vyberiete niečo, čo vám bude chutiť.

Všetci ubytovaní hostia majú voľný vstup do bazéna a hotelového fitka, župan na izbe a možnosť využívať WiFi pripojenie na internet. A ak by ste si chceli doobjednať wellness a liečebné procedúry naviac k tým, ktoré sú súčasťou vášho balíčka, máte 20% zľavu.

Vhodný pobytový balíček nájdete, nech sú vaše potreby akékoľvek

Ďalšie súčasti balíčka sa líšia od toho, ktorý si vyberiete. Ak sa rozhodne vyraziť na pobyt aj s deťmi, napríklad počas jarných prázdnin, o ich zábavu sa postará bohatý celodenný animačný program.

Pobyt pre seniorov v Piešťanoch naopak ponúka okrem polpenzie aj jednu kávu a domáci koláč v hotelovej kaviarni v cene. A samozrejme, rôzne zdraviu prospešné procedúry, ktoré začínajú vstupnou lekárskou konzultáciou, takže o vaše zdravie bude postarané naozaj odborne.

Ak vám ide hlavne o zdravie, je tu aj špeciálny liečebný pobyt, v ktorom počet a typ procedúr závisí čisto od odporúčania lekára. Balík procedúr tak budete mať „poskladaný“ presne na vaše zdravotné indikácie, aby bol pre vás takýto pobyt čo najprospešnejší.


  • Zdroj obrázka: Rido / Shutterstock.com