Problémy s potenciou? Vyskúšajte výživové doplnky moderných mužov

O doplnkoch výživy a vitamínoch špeciálne pre ženy čítame pomerne často. Aj muži však majú svoje špeciálne potreby, obzvlášť ak príde na problémy s potenciou.

Trápia aj vás intímne problémy, ktoré vám znepríjemňujú váš sexuálny život? V tom prípade by ste mali vyskúšať doplnky stravy. My vám prezradíme, čo vám môže pomôcť a vrátiť váš život opäť do normálu.

Čo je to potencia?

Potencia je prirodzene opakom impontencie. Ide teda o stav, kedy muž nemá problém so žiadnou z uvedených častí. Potencia zahŕňa nasledovné oblasti:

  • Zdravo vyvinutý sexuálny apetít, prirodzená chuť na sex spojená s rýchlym nástupom erekcie
  • Dosiahnutie stoporenia bez problémov na základe určitej erotickej stimulácie
  • Zdravá ejakulácia
  • V ejakuláte sa nachádza dostatočný počet spermií schopných oplodniť ženu

Ak nemáte žiaden problém s vyššie uvedenými bodmi, ste šťastný muž! Čoraz viac mužov totiž trpí impotenciou a to už v pomerne mladom veku. Jedným z riešení, ale súčasne aj zdravou prevenciou, môže byť pre vás multivitamín PRIMULUS.

Títo českí výrobcovia patria v danom segmente medzi najlepších na českom trhu a svedčia o tom aj výpovede spokojných zákazníkov a garancia vrátenia peňazí.

Prírodný, laboratórne testovaný, produkt PRIMULUS obsahuje hneď niekoľko účinných látok. Jednotlivé zložky majú pozitívny efekt na hladinu testostosteronu a jedným z ich pozitívnych dopadov na mužské telo je aj nárast energie a vitality, či posilnenie imunity.

Čo obsahuje doplnok PRIMULUS?

Zinok, ktorého nedostatok sa prejavuje napríklad únavou, stratou chuti do jedla či zhoršením stavu pokožky. Produkt PRIMULUS obsahuje zinok vo forme citranu zinočnatého, ktorý je omnoho lepšie vstrebateľný než iné organické a anorganické formy minerálov.

Vitamín D3, ktorý je štrukturálne podobný steroidom akým je aj testosterón. Podporuje imunitný systém, udržiava vaše kosti a zuby zdravé a silné, ale aj podporuje zdravú činnosť svalov.

Horčík, ktorý je dôležitý predovšetkým pre správny metabolizmus vápniku a draslíku. Pomáha udržiavať stabilný rytmus srdca, optimálnu funkčnosť svalov a nervov a dôležitý je aj pre zdravie kostí a zubov.

B6, ktorý pôsobí proti nervovým ochoreniam a funguje aj ako zlepšovák nálady.

Nenahraditeľná vitamín C, ktorý je praktozky pre náš život nevyhnutný a plní množstvo dôležitých funkcií.

Selén, ktorý efektívne bojuje proti voľným radikálom a v organizme človeka zastáva rolu antioxidantu. Vplyv má aj na obranyschopnosť, činnosť pečene, štítnej žľazy ale aj na rozmnožovanie a rast.

Pískavica grécke seno, ktorý je okrem svojich iných pozitívnych účinkov na zdravie považovaný aj za staroveké afrodiziakum.

Kotvičník zemný, ktorý obsauje nespočetné množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov., ktoré vplývajú na zvyšovanie hladiny luteinizačného hormónu, ktorého hlavnou funkciou je regulácia hladiny testosterńu a rovnako sa už dlhé stáročia využíva ako afrodiziakum.

Extrakt z čierneho korenia – aditívum a antioxidant, ktorý poháňa vstrebávanie iných potrebných látok v vo výživovom doplnku PRIMULUS.