Máte problémy v posteli? Prekonajte pocit hanby a vyriešte ich

Máte problémy v posteli? Prekonajte pocit hanby a vyriešte ich

Stáva sa vám, že nech sa v posteli akokoľvek snažíte, nejde „to“? Nie ste v strese a vaša partnerka vás neskutočne vzrušuje, ale aj tak nič? A aby toho nebolo málo, nestáva sa to len raz za čas, ale pravidelne aspoň pri každom treťom „pokuse“?

Zďaleka to nie je tak ojedinelý problém, ako si myslíte

Ak ste na otázky v úvode odpovedali trikrát áno, s najväčšou pravdepodobnosťou trpíte poruchou erekcie. A verte, že nie ste sám. Takéto problémy majú milióny mužov po celom svete.

Síce málokto o tom hovorí, keďže je to značne chúlostivý problém, ale nepriznaním si takéhoto problému nápravu nikto nedosiahne.

Dobre, priznávame, fakt, že zďaleka v tom nie ste sám, váš problém taktiež nevyrieši. Avšak nemajte obavy, rozhodne sa nejedná o neriešiteľný problém. Pravdou je, že drvivá väčšina mužov, ktorých trápili obdobné problémy, dokázala nájsť riešenie a mohli si tak opäť užívať.

Návšteve lekára sa nevyhýbajte, môže vás zbaviť vašich problémov raz a navždy

Najskôr však treba poznať príčinu. Ideálne tak bude ak v prvom rade navštívite špičkového urológa. A práve tomuto sa väčšina mužov trpiacich takýmito problémami snaží vyhnúť.

Je to totižto veľmi chúlostivá téma, o ktorej často majú problém hovoriť aj so svojimi partnerkami a nie to ešte s lekárom.

Ak sa však chcete problémov s erekciou zbaviť nadobro, nesnažte sa konzultácii so špecialistom vyhnúť. Je dosť možné, že za vaše „zlyhania“ v spálni môže obmedzený prietok krvi. To je totiž jedna z častých príčin erektilnej dysfunkcie.

Ako pri každom probléme aj v tomto prípade je najlepšie riešiť priamo príčinu. A príčinu vaskulárnej erektilnej dysfunkcie dokáže spoľahlivo vyriešiť mimotelová terapia fokusovanými rázovými vlnami.

Ako táto metóda s mierne krkolomným názvom pomáha? Stimuluje tvorbu nových ciev, čo má za následok odstránenie problémov s prietokom krvi. A ak vám to naháňa strach, nebojte sa. Táto metóda je neinvazívna a úplne bezbolestná.


  • Zdroj obrázka: Guryanov Andrey / Shutterstock.com