Raňajková zmes Hryzka – chutné raňajky pre celú rodinu

raňajky

Viaceré prieskumy naznačujú, že Slováci vynechávajú prvé jedlo dňa, čiže raňajky. Odborníci na zdravú výživu ale apelujú, aby sme nevynechávali najdôležitejšie jedlo dňa. Najdôležitejšie je preto, lebo nám pomáha doplniť chýbajúce živiny, dodáva nám energiu na celé dopoludnie a hlavne výrazne zvyšuje našu výkonnosť.

Ak vás príprava raňajok zdržujte, urobte si také raňajky, ktorých príprava vám nezaberie veľa času. Jednou z možností je raňajková zmes Hryzka.

Základná charakteristika raňajkovej zmesi

Ak sa rozhodnete kúpiť si raňajkovú zmes Hryzka, môžete ju podávať svojim deťom, ale môžete ju jesť, ak ste vegán, vegetarián, alebo celiatik. Jedná sa o aktivovanú naturálnu raňajkovú zmes, ktorá je vhodná aj pre maličké deti. Je to patentovaná zmes zdraviu prospešných látok, ktorá dá organizmu potrebnú výživu, nezaťažuje žalúdok a je dostatočne sýta, aby zasýtila aj najväčších hladošov.

Pre koho je vhodná?

Ako sme už spomínali, môžu ju jedávať deti, vegáni, vegetariáni, celiatici, ale aj dospelí, ktorí potrebujú zdravé raňajky, aby ich naštartovali. Je vhodná aj pre diabetikov vďaka nízkemu glykemickému indexu, pre ľudí s tráviacimi ťažkosťami, ale aj pre ľudí, ktorí majú problém s vylučovaním.

Aké je zloženie tejto raňajkovej zmesi?

Raňajková zmes Hryzka sa skladá z aktivovaného prosa, aktivovaných slnečnicových semienok, pohánkových vločiek, aktivovaných vlašských orechov, amarantových vločiek, aktivovaných tekvicových semienok, chia semienok, aktivovaných ľanových semienok, aktivovaných mandlí, goji a psyllia. Nenájdete v nej lepok, konzervačné látky, stabilizátory, umelé farbivá a cukor.

Jednoducho je to zdravá raňajková zmes a môžete ju pripravovať pre všetkých členov rodiny.

Ak ste hľadali zdravé raňajky pre deti, odporúčame jednoznačne túto zdravú a chutnú raňajkovú zmes.

Príprava

Príprava tejto zmesi nie je náročná. Stačí zmiešať tri polievkové lyžice so 100 ml prevarenej vody. Keď túto zmes zalejete, nechajte ju odstáť aspoň na dve minúty. Zatiaľ si nachystajte čerstvé ovocie, ktorým si túto zmes dochutíte.