Žijeme tým, čo robíme

Už viac ako 20 rokov ponúkame našim klientom tú najlepšiu starostlivosť o oči, akú svet očnej chirurgie prináša. Desiatky tisíc spokojných pacientov už absolvovali laserové zákroky na našich Oftum klinikách v Košiciach, Prahe a Astane.

O našich klientov sa stará tím profesionálnych očných chirurgov, ktorí vďaka svojim skúsenostiam a výsledkom patria medzi európsku špičku vo svojom odbore. Laserové zákroky odporúčame klientom na základe vlastných skúseností, keďže naši lekári rovnako podstúpili zákroky korigujúce nechcené dioptrie.

Svoje pocity vyjadrila aj MUDr. Ivana Macejová, doktorka v odbore oftalmológie pôsobiaca na našej klinike Oftum:

„Každý deň sa rozhodujeme. Niekedy ľahko a rýchlo a niekedy si dávame načas. Jedno z tých významnejších rozhodnutí je určite to, či podstúpiť laserový zákrok na odstránenie dioptrií. Verte mi, že pre doktora, ktorý pozná všetky riziká operácie a celý priebeh zákroku od A do Z, to nie je o nič ľahšie, než pre človeka s inou profesiou. Možno práve naopak. Uvažovala som o tom niekoľko mesiacov a keď sa mi podarilo zladiť prácu, starostlivosť o dcérku aj plány na prázdniny, išla som hneď do toho. Pánovi doktorovi Juhásovi ml. PhD. bezvýhradne verím. Som presvedčená, že je špičkou v našom odbore a som veľmi rada, že ma operoval práve on. Trvalo to chvíľu, no výsledok je skvelý a ja si užívam každého dňa, kedy vidím bez okuliarov aj bez kontaktných šošoviek. Úžasná skúsenosť, ktorú môžem odovzdávať ďalej všetkým vám, ktorí ešte váhate.“

Laserovú operáciu podstúpil aj MUDr. Tomáš Juhás PhD., ml., ktorý svoju skúsenosť opísal nasledovne: „Mal som krátkozrakosť -4,00 dioptrie. Keď otec začal v roku 1995 operovať, mal som 17 rokov, o rok neskôr som už študoval medicínu a absolvoval operáciu. Odvtedy nenosím okuliare. Dnes sa venujem práve problematike laserovej chirurgie oka.“

„Neviem si predstaviť opäť nosiť okuliare, radikálne mi to zmenilo život, či už osobný, pracovný alebo športový. Málokto si uvedomuje, aké je nosenie okuliarov obmedzujúce a podvedome to ovplyvňuje každú činnosť v živote. Človek to zistí, až sa od toho oslobodí. Keby som mal vtedy pred 20-timi rokmi na výber medzi dnešnými tromi generáciami operácií, vybral by som si ReLEx Smile metódu, ktorá je rýchla a absolútne bezbolestná. To ale v tom čase bolo skôr scifi,“ pokračuje MUDr. Tomáš Juhás PhD., ml.

Sú to inšpirujúce príbehy, ktoré podnecujú aj ostatných. Skutočnosť, že sa u nás na klinikách Oftum môžu pacienti poradiť s chirurgami, ktorí sú jednak skúsení, ale samotný zákrok zažili aj z druhého pohľadu, je neoceniteľná.

Laserové technológie sú v dnešnej dobe nesmierne presné, rýchle, efektívne a hlavne bezbolestné. Navyše sú dostupné takmer pre každého. Je teda len na vás, či sa rozhodnete zmeniť váš život k lepšiemu.

laserové zákroky